Nieuwsbrief 15 september 2023

Sociaal
15 september 2023

LEDENADMINISTRATIE EN CONTACT 

Gaat u verhuizen of bent u bekend met het overlijden van één van onze leden? Meld dit dan tijdig bij onze ledenadministrateur dhr. Jos Theuerzeit (tel. 06-11125450). U kunt ook gebruik maken van ons e-mail: ledenadministratie@kbogrubbenvorst.nl. Het postadres is De Zumpel 34. 

 

PUBLICATIE NIEUWSBRIEF

Deze wekelijkse nieuwsbrief wordt ook op Grubbenvorst-Online (www.grubbenvorst-online.nl ) en onze Facebookpagina gepubliceerd. Publicatie in Mededelingen blijft daarnaast bestaan. U treft de Nieuwsbrief bij Grubbenvorst-Online aan onder de knop “Nieuws”.

 

HUISKAMER – VRIJE INLOOP

Iedere eerste maandag van de maand in Grootoord en iedere derde maandag van de maand in La Providence (hoofdingang) van 14:00 tot 16:00 uur.

Heeft u een hulpvraag?

Wij denken u te kunnen helpen bij het zoeken van een mogelijke oplossing. U kunt ook terecht voor:

·        Hulp bij gebruik van uw pc/laptop/tablet/smartphone e.d.

·        Hulp/uitleg bij gebruik van hét digitale dorpsplein Grubbenvorst-Online

·        Of onder het genot van een kopje koffie/thee gewoon een luisterend oor.

RABO CLUBSUPPORT

Senioren St. Jan Grubbenvorst heeft zich ook dit jaar weer aangemeld voor de Rabo Clubsupport aktie. Als Rabo-lid kunt u ieder jaar stemmen op uw drie favoriete clubs. Dit jaar kan dat van 4 tot en met 26 september. Wij hopen op uw stem(men) te mogen rekenen, waarvoor bij voorbaat onze oprechte dank.

CURSUS VALPREVENTIE

Voor degenen, die niet geselecteerd konden worden voor de gratis cursus Vallen Verleden Tijd en In Balans, werden een aantal andere mogelijkheden aangedragen, waaronder een cursus voor personen vanaf 30 jaar over valpreventie, verzorgd door de heer John Timmermans uit Grubbenvorst.

Een groep dient daarbij uit 8 tot 12 personen te bestaan. Hij wil in Grubbenvorst tegen betaling van € 7,50 per uur een 6-weekse cursus valpreventie verzorgen, telkens gedurende circa 1 uur op vrijdagen in ’t Haeren. De totale kosten zijn derhalve € 45,00 per persoon.

U kunt zich bij hem rechtstreeks aanmelden voor deelname of informatie via zijn mailadres john.timmermans@planet.nl of telefonisch op werkdagen tot 16.00 uur middels nummer 0613447250.

Als onderdeel van KBO Limburg zal Senioren St. Jan Grubbenvorst bezien of de mogelijkheid bestaat een dergelijke cursus of themamiddag in de toekomst op te nemen in onze activiteitenkalender, gezien het belang van het onderwerp.

 

opfriscursus verkeersregels

Beheerst U nog wel de verkeersregels??

U kunt dit beproeven door deel te nemen aan een presentatie van diverse verkeerssituaties.

U kunt de oplossingen invullen op een aan u verstrekt antwoordformulier. Na elke situatie wordt uitleg van het probleem weergegeven, zodat u dat met uw antwoord kunt vergelijken.

Wij nodigen u daarom uit de uitdaging aan te gaan van deze verkeersquiz op dinsdag 26 september om 14.00 uur in Grootoord aan de Lottumseweg. Voor koffie en thee wordt gezorgd.

Aan deelname voor leden zijn geen kosten verbonden; niet-leden betalen 10 euro, te voldoen bij de aanmelding. U kunt zich aanmelden tot uiterlijk zaterdag 23 september. Alle leden hebben hievoor een uitnodiging ontvangen als bijsluiter bij het laatste Magazine.

Bij teveel belangstelling zal een week later herhaling plaatsvinden.

De antwoordstrook uiterlijk 23 september inleveren bij Hannie Theuerzeit, Zwerfheide 23 of Netty Haanen, Ericaplein 17 of Marlene Faassen, Burg. Van Kempenstraat 22 of Elly Priem, Kap. Slotsstraat 46

Crea Inloop

Op woensdag 27 september is er weer een Crea Inloop om 10.30 uur in Grootoord.

Om lekker met iets bezig te zijn of gewoon voor een praatje.

Voor inlichtingen: Rick Ras, telefoon: 3270051 of Marijke Andriessen, telefoon: 3662914

AANVULLING ACTIVITEITENKALENDER

04 november 2023 om 13:45 uur: Seniorenmiddag i.s.m. Gewoën Grubbevors

18 november 2023: Fancy Fair in Grootoord

WEKELIJKSE ACIVITEITEN

Nordic Walking: iedere maandagmiddag om 14:00 uur. Vertrek vanaf bushalte Venloseweg – St. Jans Sleutelbos. Contact: Hans Vastbinder 06-13829119.

Maasdansers: iedere donderdag van 14:00 tot 15:00 uur in ‘t Haeren. Contact: Jo Verstappen 077-3981884.

Crea Inloop: Tweewekelijks op woensdag in Grootoord. Contact: Rick Ras 077-3270051 of Marijke Andriessen 077-3662914.

Canasta: iedere vrijdagmiddag om 14:00 uur in Grootoord. Contact: Lydie Burm 077-36624220 

Wie

Volwassenen
Senioren
Rolstoelvriendelijk

Contact

Neem contact op met Kees:

Kees Cligge
Contactpersoon
-6